Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Продавам чашки за стартери Лична

преди 11 месеца Дом и градина Велики Преслав   28 прегледа

0.0 звезда

Цена: 6

Продавам чашки за стартериКръгла – 6 лв.Продълговата – 7 лв.Изпращам с Еконт. Тел: 0879041221

Особености

Състояние: Ново

Ключови думи:

чашки стартер