Ако все още не сте регистрирани, можете да го направите сега. Регистрацията е лесна, бърза и безплатна.

Продавам чашки за стартери Лична

преди 10 месеца Дом и градина Велики Преслав   27 прегледи

0.0 звезди

Цена: 6

Продавам чашки за стартериКръгла – 6 лв.Продълговата – 7 лв.Изпращам с Еконт. Тел: 0879041221

Особености

Състояние: Ново

Ключови думи:

чашки стартер