Ако все още не сте регистрирани, можете да го направите сега. Регистрацията е лесна, бърза и безплатна.

Шалове Moncler-оригинални Лична

преди 1 година Мода ❤️ Плевен   169 прегледи

0.0 звезди

Регион: Плевен
Цена: 45

Дамски зимни шалове Moncler-оригинални.Състава на всеки шал е различен.При интерес давам размери.

Особености

Състояние: Ново
Доставка::
За сметка на купувача
Подходящo за: Жена

Ключови думи:

шал moncler дамски