Ако все още не сте регистрирани, можете да го направите сега. Регистрацията е лесна, бърза и безплатна.

Продавам телефон LENOVO A6000 Лична

преди 1 година Електроника Добрич   143 прегледа

40

  • Продавам телефон LENOVO A6000

0.0 звезди

Регион: Добрич
Цена: 40

Продавам телефон Lenovo A6000 1сим карта.без батерия.

Особености

Състояние: Употребявано
Доставка::
За сметка на купувача

Ключови думи:

леново