Ако все още не сте регистрирани, можете да го направите сега. Регистрацията е лесна, бърза и безплатна.

Продавам самар Лична

преди 10 месеца Дом и градина Шумен   93 прегледа

20

  • Продавам самар

0.0 звезди

Регион: Шумен
Цена: 20

Продавам самар за моторна коса с две презрамки универсален.
Цена 20 лв

Особености

Състояние: Ново
Доставка::
За сметка на купувача

Ключови думи:

коса презрамки