Ако все още не сте регистрирани, можете да го направите сега. Регистрацията е лесна, бърза и безплатна.

Декоративни тикви Лична

преди 6 месеца Дом и градина Стара Загора   109 прегледи

0.0 звезди

Цена: 30

Комплект декоративни тикви. Състав: плетиво,памук,канап

Особености

Състояние: Ново
Доставка::
За сметка на купувача